Referencje i podziękowania

W imieniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie i swoim własnym składam serdeczne gratulacje i najlepsze zyczenia z okazji Jubileuszu 10-lecia Państwa firmy..

Beata Kropidłowska,

Szanowni Państwo,
Wojciech Markowski i Brygida Markowska
Firma "CONMED" S.C.

W imieniu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie i swoim własnym składam serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia z okazji Jubileuszu 10-lecia Państwa Firmy.

Wyrażam przekonanie, że Jubileusz ten jest okazją do podsumowania dotychczasowej działalności, ale także do planowania dalszej przyszłości firmy CONMED.

Na dalsze lata działalności proszę przyjąć życzenia dalszego prężnego rozwoju, a Państwu i Pracownikom sukcesów w życiu zawodowym, zdrowia i szczęścia w życiu osobistym.

Łączę wyrazy szacunku Z-ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie,

Z okazji jubileuszu 10-lecia firmy składamy gratulacje i wyrazy uznania dla Państwa wysiłku i zaangażowania włożonego w rozwój firmy. W imieniu Pracowników i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Kaszub" w Stawiskach prowadzonego przez Gdańską Fundację Dobroczynności życzymy na następne lata prężnego rozwoju i dalszych sukcesów.

Gdańska Fundacja Dobroczynności,

Z okazji 10-lecia istnienia Waszej firmy, pragniemy serdecznie podziękować za przemiłą współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory.

Mieszkańcy i Personel Domu Pomocy Społecznej w Malborku Z-ca Dyrektora, Dyrektor Hanna Okoniewska, Wioletta Klepacka,