Łóżka i materace

Nowoczesne i funkcjonalne łóżka elektryczne to urządzenia, które znacząco zwiększają komfort pacjentów, pozwalając im na optymalne dopasowanie łóżka do swoich potrzeb bez konieczności wzywania pomocy innych osób. Co więcej łóżka te ułatwiają przeprowadzanie badań i zabiegów w przypadku osób, które nie są w stanie samodzielnie przyjąć odpowiedniej pozycji. W ofercie naszej hurtowni można znaleźć łóżka elektryczne w szerokim asortymencie modeli. Pozwala to na wybór nowoczesnych urządzeń optymalnie dopasowanych do potrzeb pacjentów.

Wysokiej jakości materace przeciwodleżynowe pozwalają pacjentom zmuszonym do długotrwałego leżenia w łóżku na zachowanie ciała w lepszej kondycji. Dzięki specjalnej konstrukcji materac taki nie odgniata się na skórze pacjenta. Udaje się to osiągnąć dzięki użytym materiałom, takim jak pianki poliuretanowe i termoelastyczne. Materace takie nie posiadają klasycznych sprężyn i pozwalają rozłożyć nacisk równomiernie. Niektóre z nich wykonano z materiałów cechujących się tzw. "pamięcią kształtu", dzięki czemu są o wiele wygodniejsze, nić starsze modele.

Najnowocześniejsze spośród dostępnych modeli nie tylko nie powodują odleżyn, ale mogą być z powodzeniem wykorzystywane podczas rehabilitacji osób, u których odleżyny już występują.