Sprzęt medyczny w Gdańsku – gdzie kupić?

Sklep medyczny CONMED: po sprzęt medyczny tylko do nas!

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Za cel stawiamy dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu podczas różnych schorzeń i dolegliwości. Naszą specjalizacją jest zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt ortopedyczny oraz środki pomocnicze najwyższej jakości.

Oferowane przez nas wysokiej klasy produkty znajdują zastosowanie jako wyposażenie szpitali, gabinetów, domów pomocy społecznej, oraz pozostałych jednostek służby zdrowia, a także dla indywidualnego pacjenta.

Tym, którzy przez przebyte choroby i schorzenia czy też zaawansowany wiek, oferujemy szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego: kule i laski, ułatwiające chodzenie balkoniki oraz wysokiej klasy wózki inwalidzkie.

Do osób po przebytych urazach, zabiegach czy operacjach, które chcą szybko powrócić do pełnej sprawności i poprawnego funkcjonowania, kierujemy ofertę protez i stabilizatorów. Pacjentom, którzy ulegli wypadkowi, służymy szerokim wyborem artykułów ortopedycznych: temblaków, wkładek, pasów, gorsetów czy kołnierzy ortopedycznych, które wspomogą leczenie zalecone przez lekarza ortopedę. Wykonane z wysokiej jakości materiału mają za zadanie przyspieszyć proces rekonwalescencji, nie obciążając uszkodzonego miejsca.

Nasza oferta to nie tylko sprzęt ortopedycznego i rehabilitacyjny, ale również szereg środków medycznych niezbędnych w codziennej pielęgnacji osób dotkniętych problemem nietrzymania moczu oraz osób starszych, dla których trudnością jest samodzielne dotarcie do toalety. Dostępne pieluchomajtki są bardzo dobrej jakości, dzięki nim pacjent zachowuje higienę przez cały dzień.

Pacjenci z problemami naczyniowymi kończyn dolnych oraz żylakami znajdą w naszym sklepie medycznym również produkty kompresyjne. Dzięki nim wspomagane jest naturalne leczenie i następuje poprawa krążenia krwi w dolnych partiach kończyn.

Drobne artykuły medyczne są niezbędne do wyposażenia gabinetów lekarskich, szpitali oraz pozostałych jednostek służby zdrowia. Produkty higieniczne i pielęgnacyjne, rękawice, igły strzykawki, cewniki zapewnią kompleksowe wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego. Bogata oferta łóżek i materacy znajdzie zastosowanie w wyposażeniu szpitali czy hospicjów, jak również w domach chorych.

Sklep Sprzęt Medyczny CONMED to miejsce stworzone z myślą o pacjentach, u których w wyniku schorzeń i urazów wystąpiła konieczność zaopatrzenia się w sprzęt ortopedyczny rehabilitacyjny czy ortopedyczny. Dla nas dobro pacjenta jest najważniejsze, dlatego dążymy do tego, aby w pełni zrealizować potrzeby zarówno indywidualne, jak i całej służby zdrowia.