Sklep ortopedyczny w Gdańsku – wybierz CONMED

Jako sklep medyczny posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór artykułów ortopedycznych niezbędnych do szybkiego powrotu do sprawności fizycznej po urazach i operacjach. Produkty u nas dostępne można zakupić detalicznie przez osoby prywatne, a także hurtowo – przez szpitale, przychodnie czy poradnie medycyny sportowej.

W naszym sklepie oraz hurtowni łączymy wiedzę z dziedziny ortopedii i rehabilitacji, by wybrać i dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odpowiednio dobrać niezbędny przy dochodzeniu do zdrowia sprzęt.

W ofercie swoich sklepów ortopedycznych w Gdańsku posiadamy wózki inwalidzkie, zapewniające swobodę przemieszczania się zarówno po domu, jak i poza nim, a także balkoniki rehabilitacyjne łączące lekkość konstrukcji z wytrzymałością. Oferowane przez nas kule łokciowe i laski z możliwością regulacji wysokości zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Drabinki łóżkowe ułatwiają zmianę pozycji w łóżku i wspomagają szybkie uruchomienie po operacji.

Oprócz tego typu sprzętów znajdą u nas Państwo także drobne artykuły ortopedyczne, takie jak stabilizatory stawów barkowych, łokciowych, biodrowych, skokowych czy nadgarstków, ortezy korygujące z regulacją kąta zgięcia oraz sztywne ortezy tułowia, szyny czy temblaki i kołnierze ortopedyczne wykonane z miękkich i hipoalergicznych materiałów.

Wyroby medyczne przeznaczone dla osób ze schorzeniami narządu ruchu muszą cechować się przede wszystkim wytrzymałością, by bez względu na stopień zużycia, przez cały czas zapewniać wysokiej jakości wsparcie, niezbędne w prawidłowym procesie leczenia. Dobrze wiemy, jak istotną rolę w zdrowieniu pełni wysokiej jakości sprzęt ortopedyczny, dlatego oferujemy tylko w pełni bezpieczne rozwiązania oraz gwarantujemy komfort sprzedawanych produktów.

Rozumiemy, że zanim kupimy jakikolwiek wyrób ortopedyczny, chcemy się upewnić, że będzie on w pełni dostosowany do naszych potrzeb. Dlatego w sklepach ortopedycznych Conmed w Gdańsku pomagamy dobrać sprzęty sprawdzające się w danej chorobie układu ruchu oraz dopasować ich rozmiar indywidualnie dla każdego pacjenta. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie właściwości każdego produktu, a co za tym idzie, szybszy i sprawniejszy powrót do zdrowia.

Staramy się pomóc wszystkim klientom w szybkim powrocie do sprawności fizycznej, dlatego realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia na zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny.

Zapewniamy również dostępność produktów dedykowanych dla osób z niepełnosprawnościami, które pomogą im w wykonywaniu codziennych czynności. Także osoby starsze czy wymagające nawet długotrwałej rehabilitacji znajdą w naszej ofercie wszystko, czego potrzebują w skutecznej terapii.

Służymy radą i doświadczeniem zdobytym przez lata współpracy nie tylko z klientami, lecz także producentami sprzętu ortopedycznego, dzięki czemu możemy zapewnić usługi najwyższej jakości.

Przeczytaj nasz poprzedni artykuł: Refundacja NFZ na pieluchomajtki dla dorosłych.