CONMED – niezawodny partner zaopatrzenia w środki ortopedyczne i pomocnicze

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą artykułów medycznych. Naszą specjalizacją jest zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, a także środki pomocnicze. Za cel stawiamy dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu podczas różnych schorzeń i dolegliwości. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty i atesty.Dostępny asortyment kierujemy zarówno do osób prywatnych, jednostek służby zdrowia oraz pozostałych instytucji państwowych, gdzie priorytetem jest dbałość o potrzeby pacjenta i jego prawidłowe funkcjonowanie.

Z myślą o pacjentach, którzy poprzez schorzenia lub zaawansowany wiek mają problemy ze swobodnym poruszaniem i stawianiem kroków, polecamy kule i laski, balkoniki rehabilitacyjne, podpórki ułatwiające chodzenie, a także wysokiej klasy wózki inwalidzkie.

Osoby po przebytych urazach, zabiegach, czy operacjach zdają sobie sprawę, jak ważna jest dbałość o uszkodzone miejsce, by powróciło do pełnej sprawności i funkcjonowania. To właśnie do tej grupy pacjentów kierujemy ofertę protez i stabilizatorów. Wykonane z materiału o bardzo dobrej jakości mają za zadanie przyspieszyć proces rekonwalescencji, bez nadmiernego obciążenia miejsca po urazie.

Bogata oferta łóżek i materacy znajdzie zastosowanie w wyposażeniu szpitali na oddziałach ortopedycznych, intensywnej terapii, a także w hospicjach i warunkach domowych. Nowoczesne i funkcjonalne łóżka szpitalne i rehabilitacyjne zapewnią komfort pacjenta obłożnie chorego.

W przypadku osób, które uległy wypadkowi, służymy szerokim asortymentem artykułów ortopedycznych. Dzięki nim pacjent wspomaga leczenie, które zostało zalecone przez lekarza ortopedę. Dostępne są w różnych rozmiarach: temblaki, stabilizatory, wkładki, pasy, gorsety, kołnierze ortopedyczne.

Pacjenci z problemami naczyń kończyn dolnych oraz żylakami w naszej ofercie znajdą produkty kompresyjne. Dzięki nim wspomagane jest naturalne leczenie i następuje poprawa krążenia krwi w dolnych partiach kończyn.

Nasza oferta nie tylko dotyczy sprzętu ortopedycznego, ale również szeregu środków medycznych niezbędnych w codziennej pielęgnacji osób dotkniętych problemem nietrzymania moczu, a także osób starszych, dla których trudnością jest samodzielne dotarcie do toalety. Dostępne pieluchomajtki są bardzo dobrej jakości, dzięki nim pacjent zachowuje higienę przez cały dzień.

Niezbędne do wyposażenia gabinetów lekarskich, szpitali, a także pozostałych jednostek służby zdrowia, okazują się drobne artykuły medyczne. Produkty higieniczne i pielęgnacyjne, rękawice, igły strzykawki, cewniki zapewnią kompleksowe wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego. Sprzęt medyczny - CONMED Gdańsk, to sklep stworzony specjalnie z myślą o pacjentach, dla których w wyniku schorzeń i przebytych urazów niezbędna jest konieczność zaopatrzenia ortopedycznego.

Oferowane przez nas wysokiej klasy produkty znajdują zastosowanie jako wyposażenie szpitali, gabinetów, domów pomocy społecznej, oraz pozostałych jednostek służby zdrowia, a także dla indywidualnego pacjenta.

W sklepie Sprzęt medyczny CONMED Gdańsk - dążymy do tego, aby w pełni zrealizować potrzeby zarówno pacjentów, jak i pracowników służby zdrowia.